info-box_04-1

بازی درمانی انفرادی

هر مراجع با یک درمانگر به صورت اختصاصی ، دوره ها و پلن اختصاصی خود را می گذراند . 

بیشتر بدانید
info-box_04-2

پلن درمانی اختصاصی

هر مراجع بنا بر ، تشخیص و ارزیابی ، پلن درمانی اختصاصی دارد . 

بیشتر بدانید
info-box_04-3

بازی درمانی تخصصی

کودکان شما در بالاترین استاندارد های آموزشی این دوره را می گذرانند .

بیشتر بدانید
بهترین کلینیک بازی درمانی در کرج

لذت با هم بودن در کنار مربیان و والدین

 

💕💕

مصرف شکلات و مواد قندی در کودکان اشتهای کودک را از بین برده و مانع از جذب کلسیم می‌شود.
بنابراین رشد کودک دچار اختلال می‌شود.
از طرف دیگر شکر موجود در شکلات باعث بیش‌فعالی می‌شود و حتی ممکن است کودک مستعد دیابت شود. با بالا رفتن قند خون کودک، هورمون انسولین سریع‌تر اثر کرده و باعث افت قند خون می‌شود. نوسانات قند خون به خودی خود برای کودکان مضر است.

شکلات‌ها معمولا حاوی مواد نگه‌دارنده هستند که این مواد تاثیرات خوبی برای کودکان ندارد.

طرح رایگان ارزیابی اختلالات ذهنی- گفتاری در کودکان البرز

بهترین زمان برای درمان لکنت زبان و اختلالات تلفظ، سنین پیش از دبستان است. در مورد شکاف کام، کم شنوایی و ناشنوایی از بدو تولد به صورت مشاوره و از 6 ماهگی به صورت مداخله ما درمان توانبخشی داریم. در اختلال بلع از بدو تولد می توان مشاوره و مداخله داشت و همین گونه در کودکان سندرم داون و دچار فلج مغزی نیز بهتر این است که از بدو تولد مشاوره را داشته باشیم.
 اختلالات نافذ رشد نیز توسط درمانگر مجرب از یک سالگی قابل تشخیص است و هر چه مداخلات درمانی زودتر انجام شود، کودک دچار اوتیسم رفتارهای کلیشه ای تکراری، بال بال زدن، دور خود چرخیدن، از گوشه چشم نگاه کردن و… را کمتر داشته و زودتر به تعامل اجتماعی و گفتار دست پیدا خواهد کرد.
 در افراد دچار سکته، زمان طلایی مراجعه به گفتاردرمانی و توانبخشی از زمان بروز تا حدود شش ماه پس از سکته مغزی است.

چه زمان و سنی برای شروع کلاسهای فوق برنامه مناسب است؟

آموزش نقاشی

آموزش موسیقی

شما با نگاه کردن به یک فرد نمی‌توانید متوجه شوید که او دچارِ این اختلال است یا خیر و همین امر تشخیص آن را دشوار می‌کند.
ناتوانی یادگیری معمولاً در ابتدا زمانی ظهور می‌کند که فردی در صحبت کردن، خواندن، نوشتن، حلِ مسائلِ ریاضی، ارتباط با والدین و یا تمرکزِ حواس در کلاسِ درس مشکل پیدا می‌کند. برخی از کودکان با اختلال یادگیری در سنین اولیه مدرسه شناسایی می‌شوند؛ یعنی هنگامی که معلم یا والدین متوجه می‌شوند که کودک نمی‌تواند از دستور العمل‌های بازی پیروی کند و یا برایِ انجامِ کاری که باید بتواند به سادگی انجامش دهد، به سختی تلاش و تقلا می‌کند.
اما برخی از کودکان راه هایِ پیچیده‌ای را برایِ پوشش دادن و پنهان نمودنِ عملکرد یادگیری‌شان به کار می‌گیرند، در نتیجه مشکل‌شان مشخص و آشکار نمی‌شود تا زمانی که دوره نوجوانی و زمانِ انجامِ مدرسه فرا برسد و زندگی پیچیده‌تر شود.
کودک پیشرفت خوبی در مدرسه ندارد، دلیلی ندارد که فورا فرض کنیم وی دارای یکی از انواع مشکلات یادگیری یا مبتلا به ناتوانی های یادگیری است.

آموزش نقاشی را می توان از 2 سالگی با آشنا نمودن کودک با رنگ ها شروع کرد و سن 3 سالگی سن مناسبی برای نقاشی کردن است که بهتر است ابتدا کودک با مداد شمعی و گواش و یا آبرنگ شروع به نقاشی کند.حدودا بین 4 الی 4/5 سالگی کودک می تواند با مدادرنگی رنگ آمیزی کند و اگر می خواهید کودک را به کلاس نقاشی بفرستید سن 4 سال،سن،مناسبی برای حضور کودک در کلاس های نقاشی است.
از آنجا که هدف اصلی از نقاشی کردن،آرامش روان و بیرون ریختن احساسات درونی و رشد خلاقیت است و قرار نیست کودکتان فعلا گالری نقاشی باز کند و یا نقاش معروف و مشهوری شود،هرگز او را محبور به نقاشی کردن نکنید و یا او را وادار نکنید طرح و تصویری خاص بکشد.اجازه دهید کودک گاهی از تخیلات خود استفاده کند و شما فقط لوازم را مهیا کنید.گاهی هم به او طرح و ایده بدهید.اما اگر او خواست فقط خط خطی کند او را راحت بگذارید و تصمیم گیری در این زمینه را به او محول کنید.

حتما شنیده اید که دانشمندان به زنان باردار توصیه می کنند در دوران بارداری موسیقی گوش دهند.شنیدن آواها و صداهای شاد و آرامش بخش،بر روی جنین تاثیر مثبت می گذارد.
با این حال پژوهشگران بر اساس تحقیقاتی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که سنین 2 الی 8 سالگی،بهترین سن برای آموزش موسیقی است و شما می توانید در این سن،کودکتان را به کلاس موسیقی بفرستید.

لذت یه روز به یاد ماندنی با گفتارتوانگستر

۰۲۶-۳۴۴۴۷۰۷۵ ۰۲۶-۳۴۴۴۷۰۷۱ 09121623463

از گوشه و کنار گفتار توانگستر

0

درماگران مجموعه

0

تعداد کلاس ها

0

سابقه درمان

0

درصد رضایت مراجعین

اخبار وبلاگ سایت

درمانگران تخصصی

 

 

 

پلن اختصاصی

 

 

 

درمان تخصصی انفرادی

 

 

 

error: Alert: Content selection is disabled!!