فرشته مقدم

دانشجوی فیزیک
تجربه:
3 سال
ایمیل:
تلفن:
فکس:

۵ اصل زبان بدن برای موفقیت

زبان بدن ابزاری برای برقراری ارتباط بدون واژگان است و درواقع زبان بدن بیان برخی چیزها به صورت غیرکلامی است که گاهی اوقات از شکل کلامی بسیار واضح تر و بهتر است. در این نوشتار ۵۰ اصل زبان بدن را به شما می گوییم که اگر علاقمند به این موضوع هستید با یادگیری آن می توانید در همه روابط و مراودات شخصی و کاری و تحصیلی به بهترین شکل ممکن از آنها بهره ببرید و موفق باشید. با ما همراه باشید.

🌸 ۱) خیره نشدن

این اصل زبان بدن می گوید خیره شدن‌های طولانی می‌تواند مخاطب‌تان را کاملا معذب و کلافه کند. از سویی دیگر، اجتناب از برقراری ارتباط چشمی نیز نشان‌دهنده‌ی بی‌میلی به گفتگو با شخص مقابل یا عدم اعتماد به نفس است.

🌸 ۲) خلاصی از شر وسایل مزاحم

وسایل اضافی را از جلوی دست خود دور کنید، موانعی که جلو حرکت آزادانه شما را می‌گیرد. جیب هایتان را خالی کنید، آنها را زیاد سنگین نکنید.

🌸 ۳) چهار دقیقه

۸۰ درصد ذهنیت افراد، در همان ۴ دقیقه اول آشنایی با شما تعیین می‌شود، پس مواظب برخورد اول خود در ۴ دقیقه اول باشید. نقش کسی دیگر را بازی نکنید. خودتان باشید.

🌸 ۴) راه رفتن با وقار و مطمئن

این اصل زبان بدن می گوید نحوه‌ی راه رفتن‌مان می‌تواند ما را حتی واقعا در خطر حمله و تهاجم دیگران قرار دهد. راه رفتن با اعتماد به نفس و هماهنگی بسیار مهم است. هنگام راه رفتن پاهای‌تان را روی زمین نکشید.

🌸 ۵) لبخند زدن

لبخند زدن را فراموش نکنید. لبخند زدن نورون‌های آیینه‌ای طرف مقابل را تحریک می‌کند، و باعث می‌شود وی نیز در پاسخ به شما لبخند بزند. افراد بدون لبخند، غالبا عبوس و کناره‌گیر شمرده می‌شوند.‌

تقویت عضلات دست با نوشتن روی خمیر

درمان کمرنگ نویسی
90%
درمان نارسانویسی دانش آموز
76%
نوعی دیکته
94%

بچه هایی که فقط بازی فردی میکنند، پس از مدتی روحیه فردگرایانه پیدا میکنند.

حوصله همراهی با جمع در این نوع بچه ها کمتر از دیگران است. این بچه ها همکاری دیگران را دخالت میدانند. از همین رو برخی از این کودکان روحیه مستبدی و برخی دیگر روحیه گوشه گیری پیدا میکنند. سعی کنید کودک را تشویق به همراهی با گروه کنید.

10 تمرین پیشنهادی براي افزايش توجه و تمركز


💥 10 تمرین پیشنهادی براي افزايش توجه و تمركز 👇

1⃣ پرتاب #دارت.
2⃣ #گلف.
3⃣ زدن به هدف در #بولينگ.
4⃣ حمل #ليوان آب پر. دانش آموز باید سعی کند آب لیوان نریزد. در مراحل بعد مسیر مشکل تر می شود و باید از جایی بالا رفته یا پایین بیاید.
5⃣ حمل #توپ با قاشق يا راكت. مانند تمرین قبل
6⃣ خاموش كردن شمع با تفنگ #آبي. دانش آموز باید شعله شمع را با تفنگ هدف گرفته و آن را خاموش کند.
7⃣ کار با #موس کامپیوتر: از دانش آموز می خواهیم در محیط های مختلف با موس کار کند.
8⃣ بازی #هشيار و بيدار. دانش آموز باید بدون خوردن به میله حلقه را از میله بگذراند تا لامپ دستگاه روشن نشود.
9⃣ یافتن #شباهت ها و #تفاوت ها بین دو یا چند تصویر(یا بازی با نرم افزار شباهت و تفاوتها)

تماس

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

    error: Alert: Content selection is disabled!!